Centos Web Panel’de Hosting Kullanıcı Ekleme

Bu eğitselimizde Centos Web Panel’de hosting kullanıcı eklemeyi anlattık.  Sorularınızı bizlere destek bildirimi olarak iletebilirsiniz.

İlk olarak Centos Web Panelimize “root” olarak giriyoruz. Daha sonra Centos Web Panelimizin ana sayfasının sol kısmında ki menüsünden “User Accounts” bölümüne tıklıyoruz.

centos-web-panelde-hosting-kullanici-ekleme

Tıkladıktan sonra altında açılan bölümde ki “New Account”a tıklıyoruz.

centos-web-panelde-hosting-kullanici-ekleme

Gelen sekmede ki “Domain, Username, Password, Email” formlarını doldurduktan sonra “Create” butonuna tıklıyoruz böylece Centos Web Paneline kullanıcı eklemiş oluyoruz.

centos-web-panelde-hosting-kullanici-ekleme

İlginizi çekebilecek konular

article-image
cPanel / WHM , Hosting Yönetimi

cPanel’de FTP Oluşturma

Bu eğitselimizde cPanel’de FTP oluşturmayı anlattık.  Sorularınızı bizlere destek bildirimi olarak iletebilirsiniz. cPanelinizin “Dosyalar” bölümünden “FTP Hesapları” kısmına giriniz. Karşınıza gelen sayfada “Oturum Açma” ve “Şifre” alanlarını doldurduktan sonra “FTP Hesabı Oluştur” butonuna tıklayınız. Böylece...
article-image
Hosting Yönetimi

DNS Ön Belleği Temizleme

Bu eğitselimizde DNS ön belleği temizlemeyi anlattık. Sorularınızı bizlere destek bildirimi olarak iletebilirsiniz. DNS Ön Belleği Nedir ? DNS ön belleğiniz en son girilen web sayfalarının IP adreslerini hafızaya alır. Eğer bilgisayarınızın DNS ön belleği...